Tel : ( 0538 ) 091 91 86 - Mail destek@toptanxml.com

Nedir

Toptan Xml Nedir...

Toptan xml ile ürün entegrasyonunu tek ekrandan sipariş stok satışlarınızı tek ekranda takip edebileceğiniz bir mobil ve web uygulamasıdır..

Ürün Listeleme Aracı Olarak

Toptanxml kullanıcıları ürünleri istedikleri şekilde (xml, excell, json) sisteme yükleyebilir, pazar yeri ve E- Ticaret sitelerinize ürün aktarımı ve istedikleri koşullarda anında satışa başlayabilirsiniz. Elinde kendi ürünü olan veya xml olarak bulamayan kullanıcılar marketteki ürünleri satışa çıkarıp gelen siparişleride panel üzerinden tedarikcilerden temin edebilir veya müşteriye göndertebilir ,sisteme manual elle ürün girebilir stok ve fiyatlarını girebilir.

Ürün Güncelleme Aracı Olarak

Toptan xml paneline tanımlanan kaynaklar bir kere ayar yapıldıktan sonra hergün düzenli olarak listelenmekte ve stokları otomatik kontrol etmektedir. İstenildiğinde yeni görevler tanımlayıp gün içinde istediğiniz saatte stok, fiyat, yeni eklenen ürünlerin çekimini gerçekleştirebilirsiniz. kaynakta olmayan ürünler pazar yerlerinde satışa kapalıdır. Siparişiniz geldiği anda diğer mağazalardan satılan ürün stoğu otomatik düşmektedir.

Fatura ve Kargo Etiketi İçin

Yapılan satışlarınızın tamamını E-ticaret sitenizden ve mağazanızdan çeker, panelde satışlarınızı takip edebilir yönetebilir siniz. Yapmanız gereken sisteme tanımladığınız veya tanımlayacağınız kargo ve fatura çıktısını alıp gönderebilirsiniz.
Yazdırmış olduğunuz fatura , kargo etiketi ve irsaliyenizi isteğe bağlı olarak toplu veya tekli olarak bastırabilirsiniz. Bu hizmetleri Toptanxml den ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Analiz ve Raporlama İçin

Toptanxml raporlama aracı sayesinden günlük, aylık, çok satan, analizlerini yapabilirsiniz. ve satışı olan ürünlere yönelip stışlarınızı ve kar marjınızı takip ettiğiniz raporlama aracı ile artırabilirsiniz.
Back to Top

jbkj