Tel : ( 0538 ) 091 91 86 - Mail destek@toptanxml.com

Xml Alma Entegrasyonu

xml Entegrasyonu
xml Entegrasyonu

Xml Alma ve Entegrasyonu

Xml alma işlemi pazar yeri ve e-ticaret sitelerinize ürün aktarmak ve listeme anlamına gelir.E- ticarette en çok kullanılan bir yoldur. xml entegrasyon dosyasının boyutu ufak olmasına ragmen size sunulan tüm ürünlerin özellikleri , renkleri, boyutu ve cinslerini paylaşıldığı bir dosyadır.Xml entegrasyonu üç adımla tamamlayabilirsiniz.

öncelikle xml linkini sistemde entegrasyon kısmına giriyoruz. ikince adım ise n11,gittigidiyor,Hepsiburada, Sanalpazar gibi ürün satabileceğiniz pazar alanları kategorileri ile eşleştirme ve üçüncü adım olarak listeleme işlemindeki ayarları yaptıktan sonra ürün aktarımlarınız otomatik gerçekleşir.Toptanxml Entegrasyonu ile kullanmak istediğiniz xml listesini sisteme entegre edebilir ve istediğiniz pazar yeri veya web sitelerinizde anında satışa çıkarabilirsiniz.

Tedarikciniz xml linkini düzenli olarak güncellediği taktirde sizinde stoklarınız, fiyatlarınız ve ürün bilgileriniz gün içinde sürekli güncel kalacaktır.Xml linkinizi sisteme aktaramadığınız anda destek bölümündeki videolardan, telefon ve mail ile tarafımıza bilgi verildiği takdirde en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Back to Top

jbkj